FavoriteLoadingAdd to favorites

Blair Cadısı Tek Part İzle


Önemli: İzlediginiz Filmlere Yorum Atarak Hem Sitemize Destek Olursunuz Hemde İzleyecek arkadaşlarımıza Fikir Verebilirsiniz ... Lütfen Filmlere Yorum Atarak Bizleri Onure Edin İyi Seyirler Dileriz

Blair Cadısı, Amerikan yapımı olan bir filmdir. Vizyon tarihi 23 Eylül 2016 tarihi olan bu film, korku türünde bir filmdir. Başrollerini ise Brandon Scott, Callie Hernandez ve Valorie Curry gibi ünlü isimler paylaşmaktadır. Yönetmenliğini ise Adam Wingard yapmıştır.
James’in kardeşi ve iki arkadaşının Maryland’deki Karanlık Orman’da Blair Cadısı’nın efsanesinin ardından gitmelerinden tam 20 yıl geçmiştir. Bu ormana giden grup arkalarında birçok teori ve şüphe bırakmışlardır. James ve arkadaşları Peter, Ashley ve Lisa’da aynı yola girmeye karar verirler. Bu gizemleri ve şüpheleri çözmek üzere yola koyulan bu grup, yanlarında oranın yerlileri olduğundan dolayı kendileri güvende hissedirler. Fakat gecenin karanlığı çökmesiyle esrarengiz olaylar oluşmaya başlar. Daha sonra ekip bu olaylar sayesinde daha gerçek ve şeytani güçlerin olduğunun farkına vardılar.

Yorumlar