FavoriteLoadingAdd to favorites

DEDEMİN FİŞİ 2016 YERLİ FİLM İZLE


Önemli: İzlediginiz Filmlere Yorum Atarak Hem Sitemize Destek Olursunuz Hemde İzleyecek arkadaşlarımıza Fikir Verebilirsiniz ... Lütfen Filmlere Yorum Atarak Bizleri Onure Edin İyi Seyirler Dileriz

Güldür Güldür ekibi tarafından hazırlanan son derece kaliteli bir yerli filmi izlemeye hazır mısınız?
22 Ocak 2016 tarihinde beyaz perdede sinema izleyicisi ile buluşan Dedemin Fişi filmi oldukça kaliteli bir film olarak komedi türünde izleyiciyi kahkahaya boğacağının garantisini veriyor. Başarılı bir yerli film olan Dedemin Fişi filminin IMDB puanı ise 6.0 / 10 olarak belirlenmiş. Dedemin Fişi filminin yönetmen koltuğunda Meltem Bozoflu yer alıyor. Komedi yüklü ve eğlenceli Dedemin Fişi filminin senaryosunu ise başarılı isim Yılmaz Erdoğan ve Murat Kepez kaleme almış. Sinema izleyicisinin keyifli ve eğlenceli bir film keyfine tanıklık etmesini sağlayacak olan Dedemin Fişi filminin oyuncuları ise; Ayşegül Akdemir, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Ayşen Gruda ve Özlem Tokaslan gibi ünlü isimlerden oluştuğunu görmekteyiz. Dedemin Fişi filmini sizde izlerken adeta mest olacaksınız. Son zamanlarda sinemada çok fazla yerli filmin yer aldığını görmekteyiz. Bu filmi diğer filmlerden farklı kılan ise, muhteşem senaryosu ve oyuncu kadrosu ile bol komedisi oluyor. Dedemin Fişi filminin konusu hakkında merak edenlere biraz tüyo vermek gerekir ise; Salih Bey, Çirci ailesinin reisidir ve beyin ölümü gerçekleşmiştir. Salih Bey, beyin ölümü gerçekleştikten sonra yaşam destek ünitesine bağlı bir şekilde hayata tutunur fakat fişi çekilmeden önce mirasının peşinde olan çocukları ile torunları ölüm döşeğindeki zavallı adamın başında toplanacaktır. Dedemin Fişi filmi sizi 117 dakika sürecek olan hem eğlenceli hem de ince mesajları ile muhteşem bir film keyfine davet ediyor.
Harika bir zaman geçirmenizi sağlayacak olan, hem aileniz hem de arkadaşlarınız ile birlikte izleyebileceğiniz Dedemin Fişi filmini sizde hemen izleyebilirsiniz. Bol kahkaha ve koşuşturmacının arasında sizde adeta kendinizi kaybedeceksiniz!

Yorumlar