FavoriteLoadingAdd to favorites

Hep Yek Sansürsüz Tek Parça izle


Önemli: İzlediginiz Filmlere Yorum Atarak Hem Sitemize Destek Olursunuz Hemde İzleyecek arkadaşlarımıza Fikir Verebilirsiniz ... Lütfen Filmlere Yorum Atarak Bizleri Onure Edin İyi Seyirler Dileriz

Sinema salonlarında yer alan filmler arasında izleyiciyi büyük bir komedi ile karşılayan Hep Yek filmi 05 Şubat 2016 tarihinde vizyona girdi ve izleyicisi ile buluştu.
Yerli bir film olan Hep Yek filmi 2016 yapımı ve komedi türündedir. Hep Yek filmi hala vizyonda yer aldığı için şuandaki IMDB puanının 3.8 / 10 olduğunu görmekteyiz. Hep Yek filminin yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu yer almaktadır. Hep Yek filminin başarılı oyuncu kadrosuna göz atmak gerekir ise; Gürkan Uygun, Fırat Tanış, Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun ve Tuna Orhan gibi başarılı isimlerden oluştuğunu görüyoruz. Hep Yek filminin senaryosunu ise Bilal Kalyoncu, Alper Erze ve Suat Özkan kaleme almıştır. Hep Yek filminin yapımcılığını ise yine filmin senaryosunu kaleme alan Bilal Kalyoncu tarafından üstlenildiğini görüyoruz. Hep Yek filminin konusu ile ilgili bilgi vermek gerekir ise; Türkiye’nin en ünlü kabadayılarından birinin oğlu olan Cevat (Gürkan Uygun) şehvet düşkünü bir adamdır. Tüm dünya tarafından tanınmakta olan manken sevgilisi ile tutkulu bir aşk yaşamaktadır ve onu kaçırmaya karar verir. Bu kaçırma operasyonunda kontrolü Cevat adına bir başka belalı olan Ziya Baba (Yüksel Arıcı) ele alacaktır. Ziya, Cevat’ın kız arkadaşını kaçırır ve paket içinde olan kızı Cevat’a götürmesi için Şahin’e (Fırat Tanış) görev verir. Şahin ise, Cevat’a götürmüş olduğu bu paketin içerisinde ne olduğu hakkında hiçbir fikre sahip değildir. Şahin yola çıkmış giderken iki belalı adam ile yolları kesişir ve Cevat’a götürmesi gereken paketi kaybeder.
Tüm bu olayların akışında Şahin hayatının en zor görevini üstlenerek, macera dolu bir 48 saat yaşamak zorunda kalacaktır. Birbirinden komik sahneleri ile Hep Yek filmi sizi de bu maceraya dahil edecek!

Yorumlar