FavoriteLoadingAdd to favorites

KOLPAÇİNO 3. DEVRE 2016 FULL HD İZLE


Önemli: İzlediginiz Filmlere Yorum Atarak Hem Sitemize Destek Olursunuz Hemde İzleyecek arkadaşlarımıza Fikir Verebilirsiniz ... Lütfen Filmlere Yorum Atarak Bizleri Onure Edin İyi Seyirler Dileriz

Her serisini büyük bir keyif ile izlediğiniz Kolpaçino filmi bu seferde Kolpaçino 3. Devre filmi ile beyaz perdedeki yerini alıyor.
11 Mart 2016 tarihinde vizyona giren Kolpaçino 3. Devre filmi yerli komedi filmleri arasında en çok sevilenlerden biri olmayı başarmıştır. 2016 yapımı olan Kolpaçino 3. Devre filmi komedi, suç ve macera türündeki hikayesi ise izleyenlere macera dolu ve bol kahkahalı bir film keyfi yaşatmayı garanti ediyor. Kolpaçino 3. Devre filminin süresi 93 dakika ve sizi bu süre boyunca kaliteli hikayesi ile eğlendirmeyi başarıyor. Kolpaçino 3. Devre filminin yönetmen koltuğunda ise ünlü isim Şafak Sezer yer alıyor. Aynı zamanda başrol oyuncularından da biri olan Şafak Sezer, Kolpaçino 3. Devre filminin senaryosunu da kendi kaleme alıyor. Kolpaçino 3. Devre filminin diğer başarılı başrol oyuncularına göz atmak gerekir ise; Erkan Petekkaya, Furkan Kızılay, Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Serkan Şengül, Volkan Başaran, Burak Öncü, Ali Çatalbaş ve Tuğba Melis Türk gibi isimlerin yer aldığını görmekteyiz. Hem hikayesi ile hem de muhteşem oyuncu kadrosu ile Kolpaçino 3. Devre filmi sinema izleyicisine oldukça kaliteli ve eğlenceli dakikalar yaşatacak gibi! Kolpaçino Bomba filminin devamı olan Kolpaçino 3. Devre filmi 5 ila 6 sene sonrasında geçecek olan bir hikayeyi konu ediyor. Özgür, Sabri’nin ihanetinden dolayı eşi Cemile’den ayrılmıştır. Yaşadığı villayı eskiden olduğu gibi yine filmcilere kiraya veren Özgür buradan gelen para ile geçimini sürdürmektedir.
Her şey yolunda ilerlerken bir tartışma meydana gelir ve o sırada başkan lakabı ile ün salan mafya babasının adamlarından birine ait olan telefon Özgür’ün telefonu ile karışır. Elinde yirmi adet bir milyon dolarlık banknotu olan Özgür, paranın üstüne yatmak için kaçış planları yapar ve macera başlar!

Yorumlar