FavoriteLoadingAdd to favorites

Küçük Adamlar Tek Part İzle


Önemli: İzlediginiz Filmlere Yorum Atarak Hem Sitemize Destek Olursunuz Hemde İzleyecek arkadaşlarımıza Fikir Verebilirsiniz ... Lütfen Filmlere Yorum Atarak Bizleri Onure Edin İyi Seyirler Dileriz

Küçük Adamlar, Amerikan yapımı olan bir filmdir. Bu filmin türü ise dramadır. Vizyon tarihi 9 Eylül 2016 olan ve başrollerini ise Theo Taplitz, Michael Barbieri ve Greg Kinnear paylaştığı bir filmdir. Yönetmenliğini ise Ira Sachs yapmıştır.
Jake ailesiyle birlikte ölen dedesinden kendilerine kalan Brooklyn’deki eve taşınmışlardır. Bu eve taşındıktan sonra 13 yaşındaki Jake’in hayatı bir anda karmakarışık olur. Bu karışıklıktan kısa bir süre Tony ile arkadaş olmuştur. Tony dedelerinin yakın arkadaşı olan Leonar’un oğludur. Sessiz ve sakin olan Jake, ressam olma hayalleri kurar. Bunun içinde en tanınmış liselerden birine girmek istiyor. Fakat terzi dükkanın yeni sahibi olan Jake’in ailesi, Tony’in ailesinden fazla kira istemeleri üzerine aileler arasındaki gerilim bu iki arkadaşa da yansımıştır.

Yorumlar