FavoriteLoadingAdd to favorites

Maymun Kral 2 izle & The Monkey King the Legend Begins izle


Önemli: İzlediginiz Filmlere Yorum Atarak Hem Sitemize Destek Olursunuz Hemde İzleyecek arkadaşlarımıza Fikir Verebilirsiniz ... Lütfen Filmlere Yorum Atarak Bizleri Onure Edin İyi Seyirler Dileriz

Ailenizle, sevdiklerinizle ya da tek başınıza kaliteli bir film izlemek isterseniz, mutlaka tercih etmeniz gereken muhteşem bir yapımı sizlere önermekteyiz.
Yapım yılı 2016 olan Maymun Kral 2 & The Monkey King: The Legend Begins, film izleyicilerine kaliteli ve keyifli bir deneyim yaşatabilecek önemli yapımlardan biridir. Çin, Hong Kong ve ABD ortak yapımı olan Maymun Kral 2 filmi hem kusursuz hikayesi ile hem de görsel şöleni ile izleyenlere muhteşem bir zaman geçirebilme fırsatı sunacak. Maymun Kral 2 filmi macera, aksiyon ve fantastik türünde yer alan başarılı bir ortak yapımdır. İzleyenlerin beğenisine sunulan Maymun Kral 2 filminin IMDB puanına baktığımız zaman 6.1 / 10 olduğunu görmekteyiz. Film tercihi yapmakta kararsız kaldığınız zaman sizin için en doğru seçenek olan Maymun Kral 2 filminin yönetmen koltuğunda Pou-soi Cheang yer almaktadır. Filmin birbirinden başarılı ve yetenekli olan oyuncularını incelemek gerekir ise; Kelly Chen, Aaron Kwok, Him Law, Gong Li ve Shaofeng Feng gibi isimlerin olduğunu görmekteyiz. Kaliteli ortak yapımın başarılı ve etkileyici senaryosunu ise Wen Ning ve Ping Ran kaleme almıştır. 1 saat 59 dakika süresince birbirinden maceralı ve aksiyonlu sahneleri ile size muhteşem bir film deneyimi sunan Maymun Kral 2 filmini mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Maymun Kral 2 filminin özeti; Maymun Kral, kendi topraklarını savunabilmek için zorlu ve amansız bir savaşın içine dahil olacaktır. Bu savaş esnasında yaşanan maceralı ve aksiyonlu olaylar karşısında hem Maymun Kral hem de ordusu çetin bir mücadelenin içinde yer alarak sonuna kadar savaşmaya devam edeceklerdir.
Bu savaştan kim galip gelecek diye merak ediyorsanız, Maymun Kral filmini mutlaka izlemelisiniz. Keyifli seyirler dileriz!

Yorumlar