FavoriteLoadingAdd to favorites

Minyonlar & Minions Türkçe Dublaj Seyret


Önemli: İzlediginiz Filmlere Yorum Atarak Hem Sitemize Destek Olursunuz Hemde İzleyecek arkadaşlarımıza Fikir Verebilirsiniz ... Lütfen Filmlere Yorum Atarak Bizleri Onure Edin İyi Seyirler Dileriz

Yapım yılı 2015 olan Minyonlar / Minions sinema filmi animasyon, aile ve komedi türünde yer alan kaliteli bir yapımdır. 04 Eylül 2015 tarihinde vizyona giriş yapan Minyonlar, sinema izleyicileri tarafından oldukça ilgi gördü ve çok beğenildi.
En iyi animasyon filmlerden biri olan Minyonlar eğlenceli hikayesi ile hem yetişkinlere hem de çocuklara keyifli bir sinema deneyimi sundu. Minyonlar süresi 91 dakikadır ve bu süre boyunca sizleri birbirinden komik maceralara sürükleyecektir. Minyonlar filminin IMDB puanına baktığımız zaman 6.5 / 10 olduğunu görmekteyiz. ABD yapımı olan Minyonlar filminin yönetmen koltuğunda ise Kyle Balda ve Pierre Coffin yer almaktadır. Ülkemizde Minyonlar filminin seslendirmesini yapan değerli isimlerin ise; Kenan Doğulu, Beren Saat, Hakan Vanlı, Özlem Abacı ve Ali Ekber Diribaş gibi isimlerin olduğunu görüyoruz. İzlerken kahkahalara boğulacağınız Minyonlar filminin kusursuz senaryosunu da Brian Lynch kaleme almıştır. Minyonlar filminin yapımcılığını ise Illumination Entertainment ve Chris Renaud üstlenmektedir. Minyonlar filminin özeti; tarihin başlangıcına dayanan bir varoluşları olan minionların çağlar boyunca tek bir amacı vardır. Bu amaç ise kötü bir efendiye hizmet etmektedir. Bu uğurda dinozorlardan Firavun’a kadar pek çok kişiyi deneseler de hepsinin sonu yok olmak olmuştur. En sonunda minionlar Antarktika’ya yerleşmeye karar verip insanlardan uzakta bir yaşam kurarlar. Fakat 1960’lı yıllarda bir grup macera sever minion, Amerika’ya gider ve kendilerine hizmet edebilecekleri yeni bir efendi aramaya başlarlar.
Bu eğlenceli maceraya daha yakından tanıklık edebilmek için mutlaka Minyonlar filmini izleyin! Aileniz ile birlikte keyifli seyirler dileriz!

Yorumlar