KAPAT
sinema moduna geç
Filmin Künyesi
Örümcek Adam 3 izle Spiderman 3 izle
 • Gösterim Yılı

 • IMBD Puanı

 • Yönetmen

 • Oyuncular

 • Filmin Konusu

  Peter Parker en sonunda iki kişiliğini birden kontrol altına alabilmeyi başarabilmiştir. Marry Jane 'le ilişkisi ve Spider-man olarak sorumlulukları arasında bir denge sağlamıştır. Ancak kahramanımızı bekleyen yeni zorluklar vardır. Arkadaşı Harry Osbourne Peter'dan babasının intikamını almak için, tıpkı babası gibi Yeşil Cin kişiliğine dönüşmeye karar vermiştir. Ayrıca amcasının katilinin izine rastlayan Peter, onun şimdiye kadarki en zorlu düşmanı olacak olan Kum Adam olduğunun farkına varır. Bütün bunlar Peter 'ı umutsuzluğua iterken beklenmedik şekilde örümcek adam kostümünün siyaha dönüşmesi ve o kostümün Örümcek Adam 'ın güçlerinin büyük ölçüde arttırması sorunları çözüme kavuşturmasına imkan sağlayacaktır. Fakat Örümcek Adam 'ın bilmediği şey, karanlık yönlerinin ortaya çıkması ve kendisinin en büyük düşmanının yine kendisi olmaya başladığıdır.
 • Editörün Yorumu

  Eleştirmenler tarafından ilk 2 filme oranla pek yüksek not almasa da, şahsi olarak ilk 2 filmin kalitesine yakın düzeyde bir film olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle izlenebilir bir film. Örümcek Adam hayranlarının zaten kaçırmayacağını biliyorum. Bu düşüncelerle beraber Örümcek Adam 3 veya Spiderman 3 'e 10 üzerinden 7 veriyorum. Herkese bol neşeli günler dilerim. İyi seyirler...
Video az sonra yüklenecektir.

REKLAMI GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar Yorum yaparak diğer ziyaretçilerimize film hakkında yardımcı olabilirsiniz.
 

"Örümcek Adam 3 izle Spiderman 3 izle" için 5 yorum yapılmış (Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)


 1. dolunay çok yalancısın haa

  VA:F [1.9.22_1171]
  Puan: 0 (0 oy)
 2. arkadaşlar buna birşeymi diyorsunuz bunun 4’ü çıktı örümcek adam ölüyor

  VA:F [1.9.22_1171]
  Puan: 0 (0 oy)
 3. harika bir filim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Puan: 0 (0 oy)
 4. Aynen :D :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Puan: 0 (0 oy)
 5. diğer bölümler de güzeldi ancak bu bölümü daha güzel olmuş. bir filmin içinde iyi ve kötü karakterler çok ve çeşitli oldumu film daha da güzel oluyor. aynen bu filmdeki gibi. değişik türde iyi ve kötü birkaç karakter var bu filmde.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Puan: 0 (0 oy)