FavoriteLoadingAdd to favorites

Suıcıde Squad: Gerçek Kötüler Filmi İzle


Önemli: İzlediginiz Filmlere Yorum Atarak Hem Sitemize Destek Olursunuz Hemde İzleyecek arkadaşlarımıza Fikir Verebilirsiniz ... Lütfen Filmlere Yorum Atarak Bizleri Onure Edin İyi Seyirler Dileriz

Film, DC Comis’in bolca kötü karakter içeren ‘Suicide Squad’ isimli çizgi romanından aynı isimle uyarlanmıştır. Yönetmenliğini David Ayer’in yaptığı filmde Margot Robbie, Will Smith, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jared Leto gibi pek çok ünlü isim rol alıyor. Ülkemizde geçtiğimiz yıl Ağustos ayında vizyona giren film çok büyük bir izleyici kitlesi yakaladı. Filmin karakterleri arasından özellikle Harley Quinn sosyal medya kullanıcıları tarafından çok ses getirdi.
Filmin konusu ise bir gizli istihbarat servisi olan ARGUS’un gizli bir suç örgütünü yenmek için hapishanede tuttukları süper güçlü kötülerden yardım istemesi üzerinedir. Bu örgütü yenebilmenin tek yolu olarak onları görürler, gizli örgütü yenmeleri için onları silahlarla donatırlar ve onlara ‘İntihar Timi’ adını verirler. ARGUS’un kuralları ise; itaat etmedikleri takdirde İntihar Timi’ni öldürmek, eğer başarılı olurlarsa da hapis cezalarını azaltmaktır. Ancak Süper Kötülerin işi hiç de kolay değil; adeta imkansızdır.

Yorumlar