KAPAT
sinema moduna geç
Filmin Künyesi
Terminatör 2 izle Türkçe Dublaj Full izle
 • Gösterim Yılı

 • IMBD Puanı

 • Yönetmen

 • Oyuncular

 • Filmin Konusu

  Oğlunun doğmasını engellemek için gelecekten gönderilen bir Terminatör tarafından öldürülmek istenen Sarah Connor, zor da olsa hayatta kalmayı başarabilmiştir. Ancak yaşadıklarının ve bildiklerinin etkisiyle, sıradışı davranışları onun akıl hastasine yatmasına yol açar. Oğlu John ise gençlik çağına gelmiştir. O da annesinin anlatıklarına tam anlamıyla inanmaz. Fakat ölüm makinesi Terminatör ve daha gelişmiş bir model olan T-1000 'in gelecekten gelmesi, ikisinin hayatını da sonsuza dek değiştirecektir. Koruyucularıysa hiç beklemedikleri biri olacaktır...
 • Editörün Yorumu

  İlk Terminatör 'ün inanılmaz başarısının ardından 7 yıl sonra gelen devam filmi, sinema tarihinin genelinin aksine, ilk filmden daha başarılı oldu. Sinemada görsel efektlerde yapılan sıçramanın baş mimarı olarak gösterilen Terminatör 2 , tam anlamıyla bir klasik ve başyapıt. Son olarak şu sözlerle editörün notunu noktalayım. "Bir makine bile insan hayatının değerini anlayabiliyorsa, belki bir gün biz de anlayabiliriz."
Video az sonra yüklenecektir.

REKLAMI GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar Yorum yaparak diğer ziyaretçilerimize film hakkında yardımcı olabilirsiniz.
 

"Terminatör 2 izle Türkçe Dublaj Full izle" için 2 yorum yapılmış (Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)


 1. açılmıyoooooooooooooooooooooooooooooo

  VA:F [1.9.22_1171]
  Puan: 0 (0 oy)
 2. eski aktörler iyiydi güzel filmler yaptılar şimdilerde nerdeeee emeginize saglıkk

  VA:F [1.9.22_1171]
  Puan: 0 (0 oy)