FavoriteLoadingAdd to favorites

Troller Kesintisiz İzle


Önemli: İzlediginiz Filmlere Yorum Atarak Hem Sitemize Destek Olursunuz Hemde İzleyecek arkadaşlarımıza Fikir Verebilirsiniz ... Lütfen Filmlere Yorum Atarak Bizleri Onure Edin İyi Seyirler Dileriz

Troller filmi, filme de adını veren Troll adlı minik sevimli yaratıkların kendi kasabalarında yaşadığı mutlu ve tehlikeden uzak hayatlarını konu alıyor. Ancak Troller bu mutlu hayatlarına devam ederken Bergen adında farklı bir yaratık türüyle karşılaşıyorlar. Bergenler Trollerle beslenerek hayatta kalabilen yaratıklar olduğundan dolayı Troller yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalıyorlar.
Trollerin iki zıt karakteri olan iyimser ve fazlaca neşeli Puppy ile karamsar ve titiz olan Branch, her ne kadar ayrı kutupların yaratıkları olsalar da bu maceralı yolculukta birbirlerine katlanmak zorunda kalacaklar.
Mike Mitchell ve Walt Dohrn yönetmenliğindeki bu fantastik animasyon filminin senaristleri Jonathan Aibel ve Glenn Berger olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yapımcılığını ise Gina Shay üstleniyor.

Yorumlar