FavoriteLoadingAdd to favorites

Yaz Kampı & Summer Camp 2016 İzle


Önemli: İzlediginiz Filmlere Yorum Atarak Hem Sitemize Destek Olursunuz Hemde İzleyecek arkadaşlarımıza Fikir Verebilirsiniz ... Lütfen Filmlere Yorum Atarak Bizleri Onure Edin İyi Seyirler Dileriz

Sizi soluksuz bırakacak ve ürkütecek muhteşem bir sinema filmine ne dersiniz? Korku dolu sahneleri ile biran bile yerinizde rahat duramayacağınız bu muhteşem sinema filmini mutlaka izlemelisiniz.
Yapım yılı 2015 olan Yaz Kampı / Summer Camp sinema filmi ABD ve İspanya ortak yapımı olarak oldukça kaliteli bir film keyfini sizlere sunmaktadır. Başarılı bir ortak yapım olarak 03 Haziran 2016 tarihinde vizyona giriş yapması beklenen Yaz Kampı sinema filmi, sinemaseverlerin beğenisine sunulacaktır. Korku türünde yer alan bu muhteşem film özellikle sıra dışı sahneleri ile sizi huzursuz ve tedirgin etmeye yetecektir. Yaz Kampı filminin süresi 81 dakika olup bu süre boyunca yüksek gerilimli sahneleri ile size karmaşık duygular yaşatmayı başaracaktır. Yaz Kampı sinema filminin IMDB puanına baktığımızda ise 5.7 / 10 olduğunu görmekteyiz. Bu sıralamanın filmin ülkemizde gösterime girdikten sonra daha da artması beklenmektedir. Yaz Kampı filminin yönetmen koltuğunda Alberto Marini yer almaktadır. Filmde korku dolu sahnelerde birbirinden başarılı karakterleri canlandıran oyuncu kadrosuna göz atmak gerekir ise; Jocelin Donahue, Xavier Capdet, Maiara Walsh, Andrés Velencoso ve Diego Boneta gibi isimlerin olduğunu görmekteyiz. Yaz Kampı sinema filminin kusursuz ve sürükleyici senaryosunu ise Danielle Schleif ve Alberto Marini kaleme almıştır. Yaz Kampı sinema filminin özeti; dört Amerikalı gözetmen, Avrupa’nın bir yaz kampında görev yapmaktadır. Bu kampta öfke patlamalarına sebep olan salgına yakalanmış olan çocuklar ile baş etmek zorunda kalırlar.
Fakat yapmaları gereken uygulamalar sıradan bir ateş düşürücü rutin uygulamalar değildir. Kullanılan yöntemler ile sizde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. İyi seyirler dileriz!

Yorumlar