FavoriteLoadingAdd to favorites

Yenilmezler 2 Ultron Çağı & AVENGERS: AGE OF ULTRON Türkçe Dublaj izle


Önemli: İzlediginiz Filmlere Yorum Atarak Hem Sitemize Destek Olursunuz Hemde İzleyecek arkadaşlarımıza Fikir Verebilirsiniz ... Lütfen Filmlere Yorum Atarak Bizleri Onure Edin İyi Seyirler Dileriz

Yapım yılı 2015 olan Yenilmezler 2: Ultron Çağı / Avengers: Age of Ultron özellikle çizgi roman tutkunlarının vazgeçilmez sinema filmlerinden biri olan ve kahramanları ile senelerdir izleyiciler tarafından sevilen muhteşem bir yapımdır.
ABD yapımı olan Yenilmezler 2: Ultron Çağı filmi 01 Mayıs 2015 tarihinde vizyona giriş yapmış ve sinema izleyici tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştır. En iyi filmler arasına giren ve sinemaseverlerin film arşivine katılan Yenilmezler 2: Ultron Çağı filmi 150 dakikalık süresi boyunca sizlere kaliteli ve sürükleyici bir film keyfi sunacaktır. Savaş, fantastik, macera, bilimkurgu ve aksiyon türünde yer alan Yenilmezler 2: Ultron Çağı filminin IMDB puanına baktığımızda ise 7.5 / 10 olduğunu görmekteyiz. Yenilmezler 2: Ultron Çağı filminin yönetmen koltuğunda Joss Whedon yer almaktadır. Film sadece konusu ve görsel efektleri ile değil, aynı zamanda muhteşem oyuncuları ile de sinemaseverlerden tam not almayı başarmıştır. Filmde oyuncu olarak; Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Samuel L. Jackson, Robert Downey Jr. ve Chris Evans gibi isimlerin olduğunu görmekteyiz. Yenilmezler 2: Ultron Çağı filminin kusursuz ve sürükleyici senaryosunu ise Joss Whedon kaleme almıştır. Yenilmezler 2: Ultron Çağı filminin yapımcılığını Kevin Feige ve Stan Lee üstlenmektedir. Yenilmezler 2: Ultron Çağı filminin özeti; Iron Man, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk gibi en önemli süper güçlerinde katıldığı aksiyon dolu bir savaş alevlenecektir. Süper kahramanlar, aktif olmayan bir barışı koruma programını gerçekleştirmek istemektedirler. İşler sanıldığı gibi olmayacaktır ve insan yapımı bir yapay zeka olan Ultron’un eline, hain planlarını hayatı geçirebilme fırsatı doğacaktır. Süper kahramanlar ise ortaya çıkabilecek bu durumu engelleyebilmek için son bir kez daha güçlerini bir arada bulundurmak ve birlikte savaşmak zorundadırlar.
Tüm dünyaya yayılacak olan bir savaşın mücadelesini verecek olan bu süper kahramanları mutlaka izlemelisiniz. Keyifli seyirler dileriz!

Yorumlar